infolinia: 012 266 43 81

Cera naczynkowa a opalanie się

Lato to czas, w którym zazwyczaj z radością korzystamy z uroków słonecznych kąpieli. Jednak słońce oprócz efektu, na jaki liczymy może przynieść nam także nieco kłopotów. Dzieje się tak zwłaszcza, jeżeli posiadamy cerę sprawiającą nam na co dzień problemy.

Stylizacja Paznokci

W przypadku cery naczynkowej, naszym głównym celem podczas jej pielęgnacji jest obkurczenie naczynek oraz zredukowanie ilości pajączków na twarzy. Przydadzą się w tym preparaty w postaci specjalnych koncentratów. Wspomagają one działanie kremów, jakie obkurczają naczynka, dzięki polepszeniu elastyczności skóry, dzięki czemu ilość pęknięć jest widocznie mniejsza.

Cera naczynkowa powinna być, co dzień przemywana łagodnymi kosmetykami do usuwania makijażu takimi jak tonik czy płyn micelarny. Podczas pielęgnacja cery naczyniowej, ważna jest także odpowiednia dieta.

Jeżeli zależy nam na jak najlepszym efekcie, powinnyśmy wystrzegać się ostrych przypraw, alkoholu oraz mocnej herbaty, gdyż powodują one występowanie rumieńców. Chcąc zatuszować niedoskonałości cery naczyniowej, wybierajmy korektory o zielonym zabarwieniu.

Kursy - infolinia:
Informacje o kursach stylizacji uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)654-26-66.
Kosmetyki do stylizacji:
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do stylizacji) uzyskasz w hurtowni: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
Przybory do stylizacji
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Kurs manicure. Fotografia i makijaż ślubny. Cera naczynkowa.
    Informacje o Cookies.