infolinia: 012 266 43 81

Fotografia ślubna w wodzie

Były zamki, były parki i pola golfowe, były łódki i brzeg morza. Trudno wpaść na coś niepowtarzalnego i niekonwencjonalnego, coś, co zadziwi oglądających zdjęcia. Cóż zatem wybrać, by posiadać wyjątkowe zdjęcia ślubne? Fotografia ślubna w wodzie może być wspaniałym pomysłem.

Makijaż i Wizaż

Oczywiście do zrealizowania jedynie latem i dla par, które nie boją się wyzwań i zrobienia czegoś szalonego. fotografia robiona w wodzie wymaga od panny młodej poświęcenia sukni i trochę sił, bo mokry materiał na pewno będzie ciężki, ale daje niezapomniane wspomnienia z sesji i piękne zdjęcia.

Analogia do syreny, krople wody na włosach, beztroska zabawa z ochlapywaniem się wodą to niektóre z pomysłów na piękne zdjęcia ślubne. Fotografia taka będzie jedyna w swoim rodzaju, bo będzie bardziej spontaniczna, niż pozowanie do zdjęć w plenerze.

Zatem, jeśli ktoś nie boi się trochę zmarznąć, trochę się zamoczyć i zniszczyć nienaganny wygląd fryzury i makijażu, fotografia ślubna robiona w wodzie jest właśnie dla niego stworzona.

Kursy - infolinia:
Informacje o kursach stylizacji uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)654-26-66.
Kosmetyki do stylizacji:
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do stylizacji) uzyskasz w hurtowni: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
Przybory do stylizacji
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Kurs manicure. Fotografia i makijaż ślubny. Cera naczynkowa.
    Informacje o Cookies.